Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vypadá AWESOME :)

(Elí, 2. 7. 2013 9:37)

Tento kemp vypadá úchvatně a těšíse na něj celá rodinka a ještě jsem ráda za komentáře protože vím jak si to tam všichni užíváte podle mě to bude super a příští rok pojedeme zase!

kemp

(Pata, 9. 3. 2013 7:13)

Já už sem tam byla a bavilo měto. tAK ČAU

letos zas

(Sixtovi, 17. 1. 2013 21:02)

Byli jsme moooc zpokojeni,bezva lidi příjemné prostředí čisto a pořádek.Bylo kam jet na výlety a vůbec moc jsme si to užili letos by jsme chtěli zas.diky

Super

(Hana Gajdová, 25. 8. 2012 22:08)

Dnes jsme se vrátili s manželem a s dcerou z krátkého třídenního pobytu, bylo to nad očekávání! Malý, klidný, útulný kemp, čistota na záchodech až nadpřirozená. Za svůj život jsem byla v hodně kempech, ale takhle udržované záchody jsem ještě nikde neviděla. Sprchy jen dvě, koryto na umývání jen třímístné, takže pokud je v kemopu narváno, musí tam být asi fronty, ale za tento kemp bych si ty fronty klidně vystála :-D Hřiště pro děti super, koupání výborné. Voda teplá a relativně čistá, opravdu jsem si to užila! Za rok jsme tam zase! Jooo, ještě jsem zapomněla na ceny, za kepm i občerstvení velice příznivé!

Super kempík

(Zdeněk Večerka, 21. 8. 2012 22:08)

Byl jsem v kempu i s rodinou od 11.8 do 21.8.
Absolutní spokojenost,super koupání.
Za rok opět Vémyslice!!!

velká spokojenost

(jara roth, 11. 8. 2012 19:51)

byli jsme tu od 30.7. do 3.8. 2012. pod stanem i s naším půlročním synem.Všude čisto, klid a pohoda. Tři druhy pivečka, příznivé ceny, paráda. Chceme přijet i příští rok.
.

Pochvala kempu, panu majiteli Cahovi a veškerému personálu

(Renča, 11. 8. 2012 16:26)

Krásný klidný kemp s čistou vodu na koupání, krásně vybavené buňky, pohoda, příjemný personál, všude čisto, všeho dostatek. Když přeje počasí, nemá to chybu. Vstřícnost pana Cahy prostě hodnotím na 1****
všem vřele doporučuji, Renča, Milča a klucí z Táborska

kemp našima očima

(Milu a Pája, 29. 7. 2012 18:09)

Milí kempaři,zrovna jsme se vrátili z týdenního pobytu v kempu.Rádi bychom ho pro vás také ohodnotili.Rozlohou je poměrně malý,ale díky tomu klidný.Je zde pěkné hřiště,jak pro menší děti,tak na míčové hry a velké,celkem čisté,koupaliště.Byli jsme ubytovaní v buňce,která byla opravdu skvěle vybavená(včetně kuch.koutku) a čistá.Kemp na nás působil velmi kladně,výtku bychom měli pouze k chybějící kuchyňce (nevýhoda spíše stanařů) a také chybějící umývárně.Jsou zde pouze dvě venkovní sprchy a venkovní plechové koryto s tekoucí studenou vodou.Ovšem velmi chválíme čistotu na toaletách,ta byla vždy super!!!!Strávili jsme tu příjemný týden.Kemp doporučujeme spíše nenáročným kempařům.Zdravíme vsechny budoucí návštěvníky,kempováni zdar!!

Kráááássssaaaa nesmírná!!!!

(Michal, 22. 7. 2012 18:29)

Je tady krásně, ale líp je tu když chytnete výborné počasí jako my!!!!!

super kempík

(Jana, 9. 7. 2012 14:40)

Krásný kempík,užasné prostředí super koupálko...určitě se tam vrátíme :))

výborná dovolená

(LUDĚK MACHÁČEK, 8. 1. 2012 13:50)

LONI TO TADY BYLO SKVĚLÝ A LETOS TO BUDE JISTĚ JEŠTĚ LEPŠÍ,UŽ SE TĚŠÍME

SUPER KEMPÍK

(Bouškovi, Cheb, 28. 8. 2011 18:00)

Krásný, malý kempík s nádherným koupalištěm. Čisto, klídek, pěkné a super vybavené chatičky, příjemný personál a majitel.... prostě SUPER KEMPÍK. Už jsme byli v mnoha kempech v ČR, ale tenhle je fakt nejlepší. A když se ještě vyvede počasí jako nám, tak nemá chybu. Všem vřele doporučujeme. Děkujeme za pobyt.

Drobná výtka k sekci "turistické zajímavosti"

(Lucie K., 16. 7. 2011 8:38)

Dobrý den,
chystáme se do Vémyslic a kemp vypadá velmi dobře.Zamlouvá se mi i struktura vašich web. stránek. K nim mám pouze jednu výtku -konkr. na začátku sekce turistické zajímavosti vypisujete řadu objektů v okolí. Jelikož mě zajímaly, o každém z nich jsem našla podrobnější informace.Byla jsem velmi zklamaná,protože většina z nich buď není přístupná nebo již zanikla a na místě de facto nic není. Bylo by vhodnější uvádět na stránkách pouze ty, které jsou skutečně turisticky zajímavé. Někdy je dle mého lepší méně než více..

Pochvala

(Michal Procházka, 8. 7. 2011 12:38)

Před chvílí jsem se vrátil po 10 dnech. Vše super a bez problémů. Doporučuji vřele všem.

SKVELY KEMP !

(Michaela, 22. 8. 2010 18:16)

opravdu je tam krasne a je to tam skvele!!!

Fajne jak cyp!

(Pokorní, 20. 8. 2010 19:08)

Po prazdninovych 6ti letech stravenych v ruznych kempech nasi republice,tento byl zarucene zatim ten nejlepsi nic vic k tomu nemam(e) co rict,fakt super.

Opět super!

(Hunkařovi, 15. 8. 2010 21:06)

Po bezvadné dovolené minulý rok ve Vemyslicích,jsme letos jeli zas.Jsme moc spokojení a už plánujem návrat příští rok...Letos jsme měli navíc super sousedy.Jsme nadšení hlavně z čistoty v kempu a příjemnému prostředí pro děti.Navíc p.vedoucí je vážně super!!!Zdravíme a těšíme se na léto..

Pohodový relax

(E.Mansf., 4. 7. 2010 14:30)

Dnes jsme se vrátili z dovolené z kempu Vémyslice.Moc se nám tam líbilo,hlavně příznivé ceny a velicejsme ocenili že jsme si tam mohli bez problémů vzít našeho pejska,což se ještě dnes v mnoha kempech jeví jako velký problém.Všechno hodnotíme kladně až na jednu věc chtělo by to nějaký noční řád protože jsme se ani jednu noc pořádně nevyspali z důvodu bezohledných kempařů kteří ještě ve tři hodiny ráno hráli a zpívali jako o život.

Supr dovolená

(Hunkařovi, 23. 8. 2009 17:50)

Strávili jsme s rodinkou týden v chatičkách.Jsme nadšení!Proti jiným kempům je zde velmi čisto,levno,klid a velmi příjemný personál,hlavně p.vedoucí.Ocenili jsme i bezvadné koupání a pěkně upravené houpačky pro děti.Těšíme se na příští léto a všem,co ještě váhají,vřele doporučujeme!

Dost dobrý.!!!!

(Jura Měsíc Chropyně, 8. 8. 2009 11:25)

Jeden z mála kempů kde je velice příjemně a klidně super koupání dobré pivko a velmi kladně hodnotím hygienu čisto a uklizeno. Určitě doporučuji personál i majitel jsou vstřícní a ochotní lidé. Moc se nám tu líbilo a kdo skusí určitě se vrátí.Zdravíme pana Cahu.